Morenie a olejovanie dreva

Drevo je prírodný stavebný materiál, ktorý má unikátny estetický a jedinečný vzhľad. Drevený nábytok, parkety alebo terasy môžu nás tešiť svojim čarom po mnoho rokov, ak sú vhodne chránené. Účinná ochrana a starostlivosť o drevo zaisťuje využívanie produktov značky VIDARON - oleja a moridla.

Polomatný povrch, s dôrazom na prirodzenú štruktúru dreva je unikátna dekorácia pre každý drevený prvok. Získanie vzácneho povlaku je možné vďaka použitiu oleja na drevo VIDARON. Olej je možné použiť v interiéri aj exteriéri, na ochranu dreveného povrchu záhradného nábytku, teras, schodov, zábradlí a mostíkov. Výrobok obsahuje čistiace zložky a chráni drevo - obsiahnutý v ňom prírodný rastlinný vosk spôsobuje, že je povlak odolný proti oderu a poveternostným vplyvom. Vďaka tomu, maľované drevo zachováva svoj noblesný vzhľad po dlhú dobu. Olej VIDARON, dostupný v 4 farbách a bezfarebnej verzii, môžeme úspešne aplikovať na európske drevo a exotické drevo.

istock_000003164947medium

Ľahko a rýchlo získať nádherné dekoratívne efekty na povrchu dreva, je tiež možné vďaka ďalšej novinke značky VIDARON - Moridlo na drevo. Dostupná v 13 farbách špeciálne vybrané Moridlo je určené pre farbenie drevených parkiet, schodísk, nábytku a obloženia vo vnútri aj vonku. S pomocou tohto výrobku, môžeme tiež zvýrazniť ušľachtilý vzhľad drevených starožitností a - vďaka veľmi vysokej priľnavosti k podkladu - vykonať imitáciu dreva na povrchu z kovu, skla a niektorých plastov. Pohodlná a rýchla aplikácia Moridla VIDARON poskytuje formulu „Easy to use", čo je produkt rovnomerne prenikajúci do dreva, bez zdvíhania jej vlákien. Výsledkom je jednotný povlak bez škvŕn a šmúh.

istock_000018618306large

  • iStock_000018618306Large_9.jpg
  • iStock_000012104878Medium_7.jpg
  • iStock_000003164947Medium_8.jpg